Ürünler Hakkımızda Sipariş Formu Referanslar Bize Ulaşın

Hidrolik Yük Platformu

 

 Hidrolik Yük Platformu - Tek Pistonlu

Katlar arası yük taşımak için kullanabileceğiniz Hidrolik Yük Platformlarımız en ağır yüklerinizi zorlanmadan taşıyacaktır. Her tür yük için uygun olan platformlarımız 2 veya 3 duraklı üretilebilmektedir. Tek pistonlu veya çift pistonlu seçenekleri mevcuttur. Kapasite : 500, 1000, 1500, 2000 kg Kaldırma Yüksekliği : 7.5 m ye kadar istenen her yükseklikte üretilebilir Motor Gerilimi : Elektrikli (220 V veya 380 V) Kumanda Gerilimi : 24 V. Kullanılan Malzemeler : Hema pompa, Gamak Motor, Siemens ve Telemecanique.

 
 Hidrolik Yük Platformu - Çift Pistonlu

Katlar arası yük taşımak için kullanabileceğiniz Hidrolik Yük Platformlarımız en ağır yüklerinizi zorlanmadan taşıyacaktır. Her tür yük için uygun olan platformlarımız 2 veya 3 duraklı üretilebilmektedir. Çift pistonlu hidrolik asansörlerimizin tek pistonlu olan modelleri de mevcuttur. Kapasite : 500, 1000, 1500, 2000 kg Kaldırma Yüksekliği : 7.5 m ye kadar istenen her yükseklikte üretilebilir Motor Gerilimi : Elektrikli (220 V veya 380 V) Kumanda Gerilimi : 24 V. Kullanılan Malzemeler : Hema Pompa, Gamak Motor, Siemens ve Telemecanique.

asansor asansör asansör firmaları asansör bakım asansör kabini asansör malzemeleri asansör montaj asansör sistemleri asansör tamiri asansörcüler asansörler hidrolik asansör merdiven asansör yük asansörü yürüyen merdiven