Ürünler Hakkımızda Sipariş Formu Referanslar Bize Ulaşın

Kapılar
Kanat Kapılar:

• YARI OTOMATİK KAPI : Kanat 1,5 mm, kasa ise 2 mm saçtan üretilmektedir. Ayarlanabilir menteşe hassas ayar imkanı verir. Yaprak yay sistemi yumuşak kapanmayı sağlar.Çerçeve kopçalıdır. Cam, cıvata ve macuna gerek kalmadan pabuçlar vasıtasıyla son derece kolay monte edilir.Tampon lastiği ayarlanabilir ve yayı kolay kurulabilir.Her kanat, her kasaya uyumludur.

Otomatik Kapılar:

• OTOMATİK KAPI : Firmamız, İtalyan prisma firmasının Türkiye’de tek yetkili satıcısıdır. D.O.S.(Dual Operator System) sistemiyle çalışan kapıların elektronik(Linear DOS) ve sinüzoidal(Sinus DOS) çalışan iki modeli vardır. Kablolama, ayar ve bakım rahatlıkla kattan yapılabilir. JAGUAR adı verilen elektronik sistem fırçasız bir motor ile çalışmaktadır.

 

 

 

 

Katlanır Kapılar:

• KATLANIR KAPILAR : Kanatlar 1,5 mm DKP saçtan üretilmiştir.Mekanizma 2,5 mm saçtan üretilmiştir.Alt, üst makaralar ve alüminyum birleşim yerlerinde kullanılan parçalar poliyamid esaslıdır.Çok fonksiyonlu uzun ömürlü elektronik kart.Açma, kapama ve sıkışma hızları karttan ayarlanabilir.Mekanizmaya akü ilave edilebilir.

 

asansor asansör asansör firmaları asansör bakım asansör kabini asansör malzemeleri asansör montaj asansör sistemleri asansör tamiri asansörcüler asansörler hidrolik asansör merdiven asansör yük asansörü yürüyen merdiven